Proefweek | industriële automatisatie | open les

Zet de eerste stap naar een slimme toekomst in techniek!

  • Startdatum niet gekend
  • Nog niet gekend
  • Nog niet gekend
  • Nog niet gekend
Hou me op de hoogte
  • Startdatum niet gekend
  • Nog niet gekend
  • Nog niet gekend
  • Nog niet gekend

Introductie

Tijdens het open lesmoment 'Industriële Automatisatie' nemen we een kijkje in de les 'Basis PLC en OP' waar je kennis maakt met de kern van industriële automatisatie: het programmeren en bedienen van PLC-sturingen en operator panels.


Je ziet hoe automatisatieprocessen in de praktijk werken, en hoe jij met logische programmatie echte industriële toepassingen kunt aansturen.


Of je nu je technische kennis wil uitbreiden of een nieuwe richting wil inslaan, deze opleiding biedt je een stevige basis om verder te groeien in automatisatie.

Voor wie is deze opleiding bestemd?

  • ??Technische medewerkers in productie, onderhoud of montage die hun kennis willen uitbreiden

  • ??Operators of technici die vaak met geautomatiseerde installaties werken, maar nog geen inzicht hebben in de programmatie.

  • ?Startende techniekers of heroriënteerders die interesse hebben in industriële automatisatie maar weinig voorkennis hebben.

Hoe ziet het programma van deze opleiding eruit?

We verwachten je op maandag 17/11 om 18u30 in campus Kortrijk.

Na een korte intro met alle praktische gegevens nemen we je mee naar de les die op dat moment bezig is. Je kan de cursisten aan het werk zien en vragen stellen aan de docent.

Wil je meer weten?

FotoSofie Deschepper
curl effect

Heb je vragen over een opleiding?
Of denk je eraan om die op maat of op locatie te organiseren?

Contacteer onze productmanager

Sofie Deschepper

Stel uw vraag

Ook interessant voor jou