Dieetijs en alternatieve ijsbereidingen
Specialiseer je in ander soort ijs!
Introductie
Deze opleiding richt zijn peilen op dieetijs en alternatieve ijsbereidingen. Hierbij wordt er gewerkt rond suikervrije, lactosevrije, glutenvrije, light-, vegan- en yoghurtijs.
Lactosevrij ijs bereiden mét behoud van smaak en textuur is best wel een uitdaging ...
Hetzelfde geldt voor alternatieve ijsbereidingen. Daarvoor bestaat een groot doelpubliek dat momenteel in de kou blijft staan.
Onze docent neemt je bij de hand en toont hoe je kwalitatieve dieetijs en alternatieve ijsbereidingen bereidt.
Voor wie is deze opleiding bestemd?
Ijsbereiders, banketbakkers, koks, ...
Voorkennis
De cursist heeft een basiskennis ijsbereidingen.



Programma
Praktijk dieetijs en alternatieve ijsbereidingen (5 sessies)
- Suikervrij ijs
- Lactosevrij ijs
- Glutenvrij ijs
- Lightijs
- Vegan ijs
- Yoghurtijs
Lesdata
Datum | Startuur | Einduur |
---|
Data onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.
Contact
- T: 078/353 653
- Sofie@syntrawest.be
Cursusmateriaal
De syllabi – indien van toepassing - worden enkel digitaal ter beschikking gesteld op het digitaal platform. Heb je graag nog een print bij de hand? Dan bieden we je de mogelijkheid om deze te bestellen tegen een minimale printkost via de printshop van Syntra. Na upload via de shop, ontvang je 6 werkdagen later al je syllabus op het door jou gekozen adres.
Prijsinfo
Alimento-korting
Alimento zorgt voor elke werknemer in PC 118 of PC 220 voor een tegemoetkoming. Om de Alimento-korting aan te vragen, dien je Syntra West te contacteren. Syntra West stuurt de nodige documenten naar Alimento (IPV) vzw en Alimento contacteert jou indien aanvullende info nodig is. Zodra alles in orde is, krijg je de tussenkomst op jouw bankrekening gestort.